Kilka słów o nas

Innowacyjna Gospodarka - Narodowa Strategia Spójności Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Firma Darymex realizuje projekt w ramach działania 6.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Firma Darymex istnieje od 1992 roku. Zajmuje się produkcją konfekcji pościelowej, stołowej oraz handlem hurtowym tekstyliami domowymi i hotelowymi.

Posiadamy zaawansowany technicznie park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.

Nasze wyroby wyróżniają się wysoką jakością, trwałością, nowoczesnym wzornictwem, bogatą gamą kolorów. Są cenione przez odbiorców krajowych i zagranicznych. Nasze motto to : wysoka jakość oferowanego produktu, spełnienie oczekiwań i zadowolenie klienta.

Konfekcja pościelowa obejmuje: pościele, prześcieradła, prześcieradła z gumką, ochraniacze na materac, ochronne prześcieradła z gumką, poszewki z takich materiałów jak: frotte, jersey, kora, satyna, flanela, bawełna, polikoton.

Konfekcja stołowa obejmuje: obrusy, bieżniki i serwetki z materiałów: plamoodpornych jednobarwnych żakardowych i z nadrukiem; bawełniano-lnianych z koronką; kanwy poliestrowej z koronką; lnianych z mereżką; lnianych z nadrukiem. Konfekcję oferujemy w kształcie koła, owalu, prostokąta, kwadratu.

W sprzedaży hurtowej i dla hoteli oferujemy: produkty naszej firmy, firany, tkaniny zasłonowe, obrusy, bieżniki, serwetki-firanowe, koce, narzuty, ręczniki, kołdry, poduszki, ścierki, tkaniny pościelowe.

 

Wyroby spełniają obowiązujące wymagania dyrektywy o ogólnym bezpieczeństwie w zakresie ochrony bezpieczeństwa i zdrowia. Opakowanie wyrobu jest zgodne z dyrektywą UE 94/62/EC o opakowaniach i odpadach opakowaniowych.

 

Zapraszamy do współpracy.

 

Magazyn hurtowni 1Magazyn hurtowni 2Magazyn hurtowni 3

Szwalnia 1Szwalnia 2Szwalnia 3

Sklep on-line

Zapytania ofertowe

Katalogi / Gazetki produktowe

Certyfikaty
Referencje

facebook